Про компанію

Cohesa  - молода компанія, що активно розвивається та спеціалізується на виготовленні різних виробів за допомогою технології 3D друку і лиття із пластику. За час роботи ми себе зарекомендували як відповідальний і надійний колектив, який виконує роботи швидко і якісно.

Послуги у сфері 3D друку

Наші співробітники є професіоналами в сфері 3D друку. Ми якісно і швидко виконаємо Ваше замовлення на підставі 3D моделі, креслення або навіть реального продукту, в разі відсутності креслень або моделей. Ви отримаєте готовий виріб протягом декількох днів.

Наша компанія застосовує високотехнологічні 3D принтери, що дозволяють проводити друк виробів з максимальною деталізацією. Для 3D друку ми використовуємо пластики виробничого класу високої якості від провідних виробників.

Наше обладнання забезпечує швидке виготовлення і високу якість 3D друку. Для виконання складних технічних рішень ми застосовуємо промислові пластики з різними фізичними властивостями і широкою палітрою кольорів. Готові вироби ми відправимо в будь-яке місто України.

Для виконання 3D друку ми використовуємо різні види пластику, які мають особливі властивості, такі, як стійкість до нафтопродуктів і ультрафіолетового випромінювання, зносостійкість, ударостійкість. Такі матеріали є кращим рішенням для виробничників, інженерів, розробників і конструкторів.

Послуги у сфері ливарного виробництва (холодне лиття)

Ливарні роботи - це технологічний процес виготовлення виробів, при якому використовується суміш поліуретанів (2 і більше). Після змішування маса заливається в форму і застигає при кімнатній температурі.

Процес лиття вимагає складного обладнання та серйозної технічної підготовки. Однак під контролем досвідчених фахівців витрати виправдовують себе, і на виході виходить виріб відмінної якості.

Замовляючи послуги 3D друку і холодного лиття, наші клієнти отримують:

  • Високу якість
  • Доступні ціни
  • Індивідуальний підхід
  • Гарантію від виробника

Все, що необхідно від Вас - чітко уявляти, що саме і в якому вигляді Ви хочете отримати, все інше зроблять наші фахівці